Cep telefonu
+86-13273665388
Bizi Arayın
+86-319+5326929
e-posta
info@milestonea.com

Mann için inşaat makineleri motor parçaları Yağ Filtresi W962

Kısa Açıklama:

Yükseklik: 210 mm
Dış çap: 93,2 mm
İç çap1:62 mm
İç çap2:72 mm
Ağırlık:0.82KG
Diş boyutu (inç): 1"-12UNF-2B
Menşe Yeri: Hebei, Çin
Marka Adı: MST
Malzeme: demir+filtre kağıdı, Kağıt ve metal
Kalite: Yüksek Kalite
Teslim süresi: 7-15 Gün
Paketleme Detayları: 1. Özelleştirilmiş 2. Nötr paketleme 3.MST paketleme
Garanti: 5000-10000 mil
Menşe Yeri : Hebei, Çin
GTİP Kodu: 8421230000


Ürün ayrıntısı

Ürün etiketleri

Çapraz referans

ALFA ROMEO 1.1676E+11
ALFA ROMEO 1.1676E+11
ALFA ROMEO 1.1676E+11
ANDORYA 2.53.056
BERGMEİSTER 3218794
BOMAG 05711733
BOMAG 5821330
BOMAG 96008575
DURUM IH 1 133 495 R 1
DURUM IH 1 240 619 H 1
DURUM IH 1931128
DURUM IH 1967094C1
DURUM IH 218100A1
DURUM IH 47135707
DURUM IH 504073234
DURUM IH 84214564
DURUM IH 87803194
DURUM IH 98439682
DURUM IH J-843760
DURUM IH J-843760RP
DURUM IH J-931062
Tırtıl 5S-0481
CITROEN 1906 61
CLAAS 00 0325 719 0
CLAAS 00 0761 410 0
CLAAS 00 259 906.90
CLAAS 0323 008 0
DAF 112243
DAF 112243
DAF MİB 1177
DAIHATSU 49329-00000
DEUTZ-FAHR 0.009.4687,0
FIAT 1310071080
FIAT 1317643080
FIAT 1902138
FIAT 1930010
FIAT 46773577
FIAT 47135706
FIAT 4764725
FIAT 4795601
FIAT 4813127
FIAT 4814454
FIAT 5951661
FIAT 5962400
FIAT 5981936
FIAT 60507208
FIAT 60507209
FIAT 60732867
FIAT 71736113
FIAT 71736116
FIAT 71736119
FIAT 74035556
FIAT 74434895
FIAT 79075882
FIAT 82406319
FIAT 9936891
FIAT 9944921
FIAT 9950443
FIATALLIS 1930010
FIATALLIS 5951661
FORD 1145 7434058
FORD 1145 7434105
FORD 5010 462
FORD 5012 582
FORD 5020 403
FORD 6135 130
FORD 8784 0509
FORD F 0 NN 9176
BA FORD T81D C9150
DUSA İÇİN BA A810X-9150-CA
GAZ 2.53.056
GAZ 25305611
GENEL MOTORLAR 93156288
GENEL MOTORLAR 93183042
HAKO 82-049
HAKO 820490
HAMM 1302191
HITACHI L01930010
HİSTER 1306331
HİSTER 865571
H_RLIMANN 0.009.4687,0
INGERSOLL-RAND 85448462
INGERSOLL-RAND 89298541
IVECO 190 2138
IVECO 193 0010
IVECO 476 4725
IVECO 479 2138
IVECO 500038744
IVECO 993 6891
IVECO 993 8405
IVECO 995 0451
JCB 32/912001
JCB 32/91001A
KOMATSU 1240619-H2
KOMATSU 203-01-K1280
KOMATSU 504073234
KOMATSU EA504073234
KRAMER 100 000 0381
LAMBORGHİNİ 0.0094.687.0
LINDE 000 983 1625
LINDE 000 983 1647
LINDE 06 812 7177
LOMBARDİNİ 177.2175.143
MASSEY FERGUSON 3638291M
MASSEY FERGUSON 3638291M1
MASSEY FERGUSON 3638510M1
MC Cormick 218100A1
MC Cormick 705137A1
MELROE 5411656301
OPEL 813041
OPEL 813565
OPEL 90016800
PERKINS 26 560 608
PERKINS 26 561 118
Peugeot 1906 60
PIAGGIO MOTOSİKLETLERİ 247444
PIAGGIO MOTOSİKLETLERİ 264907
PIAGGIO MOTOSİKLETLERİ 493290
RENAULT 77 00 668 711
RENAULT 77 00 700 092
RENAULT 77 01 030 195
RENAULT 77 01 030 546
 RENAULT 77 01 668 711
 RENAULT KAMYONLAR 50 01 829 282
 RENAULT KAMYONLAR 50 01 846 099
 RENAULT KAMYONLAR 50 01 850 947
 RENAULT KAMYONLAR 74 85 129 890
 RENAULT KAMYONLAR 77 00 700 092
 RENAULT KAMYONLAR 77 01 030 546
 gezici ADU9779
 gezici ADU9779EVA
 gezici AEK 2147 L
 gezici AEU 2147 L
 AYNI 0.009.4687,0
 SISU 8366 40251
 SISU 8366 40251V
 SISU 8366 62575
 SPERRY NEW HOLLAND 1.615E+11
 SPERRY NEW HOLLAND 1930010
 SPERRY NEW HOLLAND 2830348
 SPERRY NEW HOLLAND 47135706
 SPERRY NEW HOLLAND 504073234
 SPERRY NEW HOLLAND 81866615
 SPERRY NEW HOLLAND 84271537
 SPERRY NEW HOLLAND 87800220
 SPERRY NEW HOLLAND 98439682
 STEYR 1.615E+11
 STEYR 98439682
 TEREX 5 568 656 484
 TÜRK FIAT 1930010
 VAG 000 446 5121
 VAG 068 127 177
 VAG 068 127 177 B
 VALMET 8366 40251
 sanal makine 4 531 0071 A
 VOLVO 03976655-5
 VOLVO 1257200
 VOLVO 1257201
 VOLVO 1257201-2
 VOLVO 1326899
 VOLVO 234464-5
 VOLVO 3976655
 VOLVO 3976655-5
 VOLVO 829993

  • Öncesi:
  • Sonraki:

  • Mesajınızı buraya yazın ve bize gönderin