Cep telefonu
+86-13273665388
Bizi Arayın
+86-319+5326929
e-posta
info@milestonea.com

HITACHI için Çin Fabrikası Yüksek kaliteli Yağ Filtresi 4283859

Kısa Açıklama:

Yükseklik : 205 mm
Dış çap : 118 mm
İç çap : 98mm
Diş boyutu (inç): 1 1/2-12 UNF
Menşe Yeri: Hebei, Çin
Marka Adı: MST
Malzeme: demir+filtre kağıdı, Kağıt ve metal
Kalite: Yüksek Kalite
Teslim süresi: 7-15 Gün
Paketleme Detayları: 1. Özelleştirilmiş 2. Nötr paketleme 3.MST paketleme
Garanti: 5000-10000 mil
GTİP Kodu: 8421230000


Ürün ayrıntısı

Ürün etiketleri

Çapraz referans

AGCO 30-3436861
DURUM IH 1 240 892 H 1
DURUM IH 289180A1
DURUM IH A77537
Tırtıl 3I-1242
kimyon 3014654
kimyon 3313281
DAEWOO 65-05510-5007
ERF C3014654
FODEN KAMYONLAR Y03414806
koru 9414100141
HINO 15607-1380
HINO 15607-1381
HINO 15607-1381A
HINO 15607-1430
HINO 15607-1431
HINO 15607-1432
HINO 15607-1740
HINO 156071810
HITACHI 156071431
HITACHI 4128800
HITACHI 4175914
HITACHI 4178801
HITACHI 4206079
HITACHI 42060791
HITACHI 4206089
HITACHI 42060891
HITACHI 4283859
HITACHI 42838591
HITACHI 4429726
HITACHI 4448734
HITACHI 4450659
HITACHI L4206079
ISUZU 1-13240-046-1
ISUZU 1132400620
ISUZU 1132400622
ISUZU 1-13240-075-0
ISUZU 1-13240-157-0
ISUZU 1-13240-157-1
ISUZU 1878116380
ISUZU 2906548400
ISUZU 2945611120
ISUZU 8943910492
ISUZU 897371370
JCB 02/800226
JCB 32/925953
KOMATSU CU331-3281
KOMATSU CULF734
MASSEY FERGUSON 1076750M1
ONAN 122-0756
HAVA RAFİNER PL-734
AMC Filtresi IO-3312
ASAŞ SP 523
ASAŞ SP 557
BALDWIN B205
BALDWIN B7004
BALDWIN B7005
BALDWIN B7108
BOMAG 31701054
BOSCH 0 986 AF0 102
KOOPERATİFLER AZL 456
CROSLAND FİLTRELERİ 2026
DONALDSON P551381
FIATALLIS 75208314
FİLTRE ZP3173
FİLTRE 41
FİLTRE ZP 50
FİLTRE ZP 50
FİLMAR SO8207
FİLMAR SO8372
FİLO KORUMA LF3470
FİLO KORUMA LF3478
FİLO KORUMA LF734
ÇERÇEVE PH3757
HENGST FİLTRESİ H216W
INGERSOLL-RAND 51355337
INGERSOLL-RAND 9209 2212
INGERSOLL-RAND 9209 22123
KAWASAKI YZ1132400621
Lüberfiner LFP 734
Lüberfiner LFP734-1
MAHLE FİLTRE OC 319
MİSAFAT Z603
PUROLATOR 40313
SAKURA Otomotiv C-1305
ÖTV Almanya SM821
SPERRY NEW HOLLAND 84475549
EMİN FİLTRE SFO 1431
TRP 1535304
TRP 1535305
VALMET 0199 2235
VALMET 0440 5099
WIX FİLTRELERİ 51649
TAHTA GEÇİT WGL 734
ZETTELMEYER 22871489

oil (1)

Servisimiz

1. OEM kalitesine sahip yedek parçalar .r
2. Örnek sipariş.
3. Sorgunuz için size 24 saat içinde cevap vereceğiz.
4. Gönderdikten sonra, ürünleri alana kadar ürünleri iki günde bir takip edeceğiz. aldığında
malları test edin ve bana bir geri bildirim verin. Sorunla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçin, teklif edeceğiz
sizin için çözüm yolu.
oil (2)


  • Öncesi:
  • Sonraki:

  • Mesajınızı buraya yazın ve bize gönderin